Župa Stari Pazin

Kako bi se obnovila davno izgubljena, a lijepa tradicija okupljanja župljana i vjeronaučne djece na početku školske i vjeronaučne godine, dana 06.rujna 2015. godine u parku crkve Sv.Lucije na Pazinskom polju priredilo se veselo popodnevno druženje u kojem su uživali župljani Sv.Jurja sa Starog Pazina i Sv.Lucije na Pazinskom polju, na kojem se okupilo dvjestotinjak župljana.

Nakon Sv.Mise u crkvi Sv.Lucije koju je predvodio vlč.Milivoj Koren u 16h, u parku su vrijedni župljani pripremili hranu i piće za sve okupljene, a vjeronaučna su ih djeca razveselila svojim šaljivim recitacijama i igrokazom.

Priželjkujući takav slijedeći susret, zaputili smo se svojim kućama u predvečernjim satima. Od srca zahvaljujemo svim našim župljanima koji su osmislili ovaj susret, priredili program djece, te bili logistička podrška. Posebno zahvaljujemo slijedećim poduzećima i osobama koji su na svoj način mogućili bogatiji stol:

  • USLUGA d.o.o. PAZIN
  • Bistro POD LIPOM PAZIN
  • UJČIĆ LUCIJAN
  • REGINEX d.o.o. Pazin
  • Mesnica „KOD DUBRAVKA“ Pazin
  • CIBURIPRODUCT d.o.o. Pazin
  • HOTEL LOVAC PAZIN
Copyright Župa sv. Jurja i Župa sv. Lucije 2012. - 2016. | Izrada web stranica: Netlex