Raspored Uskrsnih ispovijedi u Pazinskom dekanatu – Uskrs 2023.

Dragi vjernici, uskoro se bliži najveći kršćanski blagdan – Uskrs. Kako bismo se pripremili za ovaj važan događaj, pozivam vas da se odazovete na Uskršnje ispovijedi. Ovo je prilika da se suočimo s našim greškama, očistimo svoje duše i pripremimo se za slavljenje uskrsnuća našeg Gospodina Isusa Krista. Bez obzira na to koliko dugo nismo bili na ispovijedi ili koliko se osjećamo udaljeni od vjere, ovo je prilika da započnemo novi duhovni početak. Uz Uskršnje ispovijedi, možemo se osjećati obnovljeni i pripremljeni za slavljenje Uskrsa. Stoga vas pozivam da se odazovete na ovaj sakrament i otvorite srca oprostu i duhovnom rastu. Vidimo se na Uskršnjim ispovijedima!

Raspored preuzmite ovdje: ISPOVIJEDI USKRS 2023.

 

Photo by Josh Applegate on Unsplash

Arhiva novosti i obavijesti

© Župa sv. Jurja i sv. Lucije Pazinske 2024.