Župa Stari Pazin

Od petka, 18. do nedjelje, 20. listopada 2013. godine u hotelu Excelsior u Lovranu održava se 11. Obiteljska škola s temom Obitelj nas uči vjerovati (Obiteljsko zajedništvo za zdravu vjeru). Obiteljska škola je vikend – program gdje se potiče obiteljsko druženje i učvršćuje obiteljsko zajedništvo, a održava se svake jeseni.

Do sada je održano više takvih škola s raznim edukativnim temama: Obitelj i euharistija, Uloga razgovora u obitelji, Uloga molitve u obitelji, Bračno sazrijevanje s Biblijom, Obitelj – poziv i odgovornost …
Organizirano je čuvanje djece i rad s djecom u kreativnim dječjim radionicama u koje su uključeni apsolventi studija predškolskog odgoja i razredne nastave, te diplomirani odgajatelji i učitelji.

U Obiteljskoj školi sudjeluje oko 100 obitelji, odnosno 400 osoba, odraslih i djece.

Preuzmite letak na ovom linku.
Prijaviti se možete ovdje.

Copyright Župa sv. Jurja i Župa sv. Lucije 2012. - 2016. | Izrada web stranica: Netlex