Nova stranica studentskog pastorala

Potpuno redizajnirana mrežna stranica Studentskog pastorala puštena je u rad 18. ožujka na adresi www.studentski-pastoral.com.
Nova stranica preglednija je i bolje organizirana i nudi mnoštvo sadržaja. Osim standardnih obavijesti, na naslovnici se može poslušati kapelanovu propovijed od prethodne nedjelje, kao i vjeronauk od prošlog tjedna. Tu je i najnoviji video postavljen na kanalu Nove Eve – projekta za novu evangelizaciju.


Kod svakog otvaranja stranice na naslovnici se pojavljuju nasumična pitanja iz arhiva u rubrici “Pitajte kapelana”, kao i zanimljivosti u rubrici “Jeste li znali”.
U rubrici “Pitajte kapelana” nalazi se mnoštvo pitanja i odgovora koji su organizirani u pregledne kategorije. Pitanja se mogu pretraživati, kao i postaviti nova pitanja kapelanu, ukoliko se odgovor ne nalazi u arhivu.
U rubrici “Duhovnost” ponuđene su molitve, životopisi svetaca, čitanja dana, duhovna pjesma tjedna.

Arhiva novosti i obavijesti

© Župa sv. Jurja i sv. Lucije Pazinske 2024.